Okná a dvere

Okná a dvere sú jedným zo základných konštrukčných prvkov budov aj miestností. Obytný priestor nielen delia na funkčné celky, ale ho aj pomáhajú chrániť a architektonicky dotvárať. Ich výberom rozhodujete o naplnení funkčných a estetických požiadaviek domu, bytu alebo miestností a vytvorení prvého i celkového dojmu. Preto je veľmi dôležité, aby vo vašom dome, alebo byte, boli dvere a okná z kvalitného materiálu, výborného tvaru, s dobre prepracovanými detailmi a s veľmi dobrou povrchovou úpravou.

Tvar dverí, ich konštrukcia a farebný odtieň zohľadňuje želania zákazníka. Povrch dverí je upravený kvalitnými moridlami a lakmi, ktoré vyhoveli náročným testom a nepoškodzujú životné prostredie.

Interiérové dvere

Charakteru bytu, miestností a nábytku majú byť prispôsobené aj interiérové dvere a tým majú dotvoriť ich celkový vzhľad. Potom môžu prispieť k vytvoreniu pohody a atmosféry skutočného domova.

Exteriérové dvere

Celkovému vonkajšiemu architektonickému pohľadu na dom a farebnosti fasády je potrebné prispôsobiť exteriérové dvere, tak po stránke estetickej, ako aj funkčnej. Majú spĺňať tiež bezpečnostné kritéria stanovené z hľadiska ochrany majetku (pevnosť materiálu, viacbodové zamykanie, bezpečnostné sklo, bezpečnostné kovanie, atď.).

Sušené smrekové drevo. Tepelná izolácia kaziet, dvojité založenie s izolačnou gumou. 1,3 alebo 5 bodový bezpečnostný zámok, zárubne a prah. Povrchová úprava je zabezpečená ekologickými, vodou riediteľnými akrylátovými lazúrami.